shark24

Δευτέρα 26 Μαρτίου 2012

Στον έβδομο ουρανό.Ο Ολυμπιακός διέλυσε τον Αστέρα Τρίπολης !

Ο Ολυμπιακός διέλυσε τον Αστέρα Τρίπολης με το εμφατικό 7-2 στο Φάληρο μέσα σε αποθέωση. Έχαναν με σκορ 0-2 οι Πειραιώτες, αλλά στην επανάληψη "αγρίεψαν" και πέτυχαν έξι γκολ! Τα τέσσερα από αυτά τα πέτυχε ο τρομερός Μιραλάς. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης δέχθηκε το καλύτερο δώρο για την ονομαστική του εορτή. Επτά γκολ, εμφατική νίκη με 7-2 κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης και +10 από τον δεύτερο Παναθηναϊκό, τέσσερις αγωνιστικές πριν από το φινάλε της Super League!

Ένας συγκλονιστικός Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο, διέλυσε τον Αστέρα Τρίπολης στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" με το επιβλητικό σκορ 7-2, στο πλαίσιο της 26ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος. Οι Πειραιώτες αν και ξαφνιάστηκαν από τις αντεπιθέσεις των φιλοξενούμενων, οι οποίοι βρέθηκαν να προηγούνται με σκορ 0-2 στο 16', στην επανάληψη ήταν καταιγιστικοί, καθώς σημείωσαν έξι γκολ (!), έχοντας για μεγάλο πρωταγωνιστική τον "εκτελεστή" Κέβιν Μιραλάς (20' πέν., 51', 70', 89'). Τα υπόλοιπα τα έβαλαν οι Τζεμπούρ (49'), Ορμπάιθ (53') και Φουστέρ (80').

Αν σας άρεσε το θέμα κάντε ένα "Like" και κοινοποιήστε το στους Φίλους σας...!

Ωρα για διάλλειμα; Παίξτε τάβλι, πόκερ, αγωνία κτλ με ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ παίχτες on line και ΔΩΡΕΑΝ! .